KSČM - Ústeckého kraje. KSČM - centrální.

DUBSKÁ KULIČKIÁDA 23. 5. 2015

Počasí nám přálo…

V sobotu 23.5.2015 se na takřka naší „domácí půdě“ – tedy hřišti ZŠ Dubí 2 konal již 12.ročník Dubské kuličkiády. A protože nám počasí přálo sešla se tu bezmála sedmdesátka účastníků.

I tentokráte se závodníci – cvrnkači rozdělili do čtyřech kategorií. A věřte že se bylo na co koukat. Ať mladý či ten starší všichni se s vervou pustili do litých bojů o medailové posty. A tak za zhruba dvě hodinky zápolení bylo jasno.

V první kategorii se na třetím místě umístil Jakub Greineder, druhá byla Verunka Diwocková a první cenu získal Matýsek Zíka. V druhé kategorii se ne třetím místě umístila Anička Šomodiová, druhá byla Markétka Zikmundová a první Janička Žižková. V třetí kategorii se na bronzovou příčku dostal Ivan Oračko, na stříbrnou Verča Bímová a zlato skončilo v rukou Aničky Rytychové. A v té nejstarší a soutěživostí nejurputnější kategorii si třetí místo vycrnkal Vojta Zíka, na druhé Petr Felt a na to zlaté Ivana Větrovcová. Cenu nejmladšího účastníka si tentokráte odnesla čtyřměsíční Štěpánka Šimodiová a cenu za nejstaršího hráče Jiří Slivoně. Ti co vyhráli, dostali diplom, medaile a věcné dary.

Kdo zrovna necvrnkal, mohl se zapojit do připravených soutěží o barvící bonbóny a medaile či si jít prozkoumat služební vůz městské policie. A na koho zrovna přišla žízeň či hladík mohl popoběhnout k občerstvení. O to kulturní duševno se libými tóny postaralo duo Lucky a Wendy.

Na závěr mi prostřednictvím těchto řádků dovolte zejména poděkovat městu Dubí za jejich podporu, Krajské zastupitelce Jitce Hanouskové za sponzoring, MKZ – Dubí, Soně Kosové za zapůjčení útočiště, MP Dubí za zapůjčení vozu a strážníků, Jiřímu Slivoněmu za občerstvení, Lůce a Wendy za hudební vystoupení a úplně celému organizačnímu týmu za jejich čas a dobře odvedenou práci.

V neposlední řadě Vám – účastníkům za podporu naší společné tradiční akce. A na další se s Vámi všemi těšíme na shledanou.

 

                        Za organizátory – Tomáš Zíka, zastupitel města Dubí

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *