KSČM - Ústeckého kraje. KSČM - centrální.

SCHŮZKA KLUBU MLADŠÍCH ČLENŮ STRANY 3. 6. 2015

Můj úmysl byl, lépe se poznat, vyměnit si vlastní poznatky z obcí v našem okrese. Vzájemně si poradit a pomoci v náboru dalších členů, kteří by si řekli. Tak, do téhle strany chci vstoupit. Tady se něco děje a ne jen sliby a předvolební plky. Přesně takhle jsem se totiž do strany dostala já.

No a co se stalo? Přišlo rozčarování z toho, jaký zájem máme o to co se děje v našem městě a jeho okolí. Ptáte se jaká byla účast? Sešli jsme se tři z počtu 56 mladších členů V okrese. Takže mizerná.

A tady vyplývá otázka. Kde je chyba?   Že by v tom, že jsem nedala včas vědět? To si nemyslím Týden předem jsem rozesílala pozvánky na maily . Každý měl tedy dost času si tu hodinu nebo dvě svého času někde vyšetřit.

Mám takový pocit, že to bude v nezájmu cokoliv podniknout. Volby se nám nezadržitelně blíží, nezájem narůstá a členů ubývá. Těžko, budeme přijímat nové lidi pokud nejsme schopni se sejít ani my skalní a dohodnout se co udělat proto, abychom byli pro nové potencionální členy zajímavou stranou.

   Pevně věřím a doufám že to není v tom že by se nás nic nedotýkalo a všichni jsme tu byli spokojení a šťastní. Mne totiž irituje, jak se nám tu rozkrádá republika. Doufám že ani vám to není úplně jedno. A proto věřím že příště se přidáte k nám a zahodíme nezájem o to kde a jak přežíváme. Protože tomuhle se život opravdu říkat nedá.!!!!

                                                                     za KMČS  Vendula Zemanová

 třešně 4

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *