KSČM - Ústeckého kraje. KSČM - centrální.

PRVOMÁJOVÉ OSLAVY V OKRESE TEPLICE

Maraton prvních májů v okrese Teplice začal v 9 h. ráno na Kolonádě v Teplicích. A vydařil se. Po perfektním vystoupení skupiny Mix dance z Krupky se celé dopoledne střídalo mluvené slovo s hudbou, kterou obstaral oblíbený Prologue 97 Tomáše Laně. Účastníky prvomájového setkání pozdravil hejtman Ústeckého kraje Oldřich Bubeníček, popovídat si přišel i krajský zastupitel Ing. Jaroslav Dubský, představil se i kandidát do Senátu za volební obvod Teplice, předseda OV KSČM Tomáš Zíka, nechyběli tepličtí komunističtí zastupitelé Ing. Lubomír Škarda a lídr podzimní kandidátky pro volby do zastupitelstva, poslanec EP Ing. Jaromír Kohlíček, CSc. Celý program s přehledem tak jako vždy moderovala Helena Ludvíková.
V dopoledních hodinách probíhal i velmi pěkný první máj v Krupce v Koloseu. Ani zde nechyběl hejtman Oldřich Bubeníček, místostarosta Krupky a předseda výboru pro kulturu a památkovou péči Zastupitelstva Ústeckého kraje Ing. Jaroslav Dubský, poslanec EP Ing. Jaromír Kohlíček, CSc. a z Teplic dorazil i kandidát do Senátu ve volebním obvodu Teplice a předseda OV KSČM Teplice Tomáš Zíka. V kulturním program vystoupili oblíbení Hájští kohouti.
V prvomájovém odpoledni se sešli na oslavách svátku práce komunisté i sympatizující v Duchcově v Zámecké zahradě, v Oseku v areálu chovatelů a v Dubí v oboře ve Mstišově. Všude panovala dobrá nálada. S lidmi si přišli popovídat i politici – poslanec EP Ing. Jaromír Kohlíček, CSc, krajský zastupitel a místostarosta města Krupky Ing. Jaroslav Dubský a v neposlední řadě předseda OV KSČM a kandidát do Senátu za volební obvod Teplice Tomáš Zíka.
Samozřejmě, že nikde nechyběla dobrá hudba a soutěže pro děti o sladké odměny. K dobré náladě přispělo i příjemné jarní počasí.  (jh)