KSČM - Ústeckého kraje. KSČM - centrální.

ZÁJEZD DO ŠTRASBURKU

Ve dnech 3. – 4. července 2017 navštívila na pozvání poslance EP Ing. Jaromíra Kohlíčka, CSc.  36 členná skupina z OV KSČM Teplice sídlo EP ve Štrasburku. První dojmy, fotografie a poděkování organizátorům od předsedy MV KSČM Krupka Petra Kadavého:

Byl jsem jedním z účastníků zájezdu do Štrasburku který se konal na pozvání europoslance ing. Jaromíra Kohlíčka, CSc. ve dnech 3. a 4. července.

Za prvé bych mu chtěl i touto cestou poděkovat za pozvání a za provedení všech účastníků zájezdu prostorami objektu Europarlamentu ve Štrasburku včetně možnosti shlédnou část jednání poslanců evropského parlamentu. V následné diskusi nás seznámil i se svou prací v této vrcholné organizaci. Velké poděkování zaslouží i asistentka europoslance Mgr. Eva Pilařová, která se o celou jednapadesátičlennou skupinu starala od začátku až do konce. Organizace takovéto akce samozřejmě nebyla pouze na těchto dvou lidech. Na přípravě se podílela spousta dalších. Musím říci, že odvedená práce se ve finále odrazila ve všeobecné spokojenosti všech účastníků.

Kromě Europarlamentu zbyl i čas na prohlídku historického středu města. Počasí se vydařilo a účastníci si tyto dva dny doslova užili. Přes to, že skupina byla složena z členů KSČM a sympatizantů z Ústí nad Labem, Teplic a Mostu a věkové rozložení bylo od 14 let až po důchodový věk, atmosféra byla fantastická a veselo bylo po celé dva dny.