KSČM - Ústeckého kraje. KSČM - centrální.

14. KULIČKIÁDA V DUBÍ

Čtrnáctá kuličkiáda za námi…

V sobotu 22.dubna se v Dubí konal v pořadí již 14. ročník kuličkiády. A i přes ne příliš příznivé počasí se na hřišti u ZŠ Dubí 2 sešlo bezmála padesát příznivců této ryze jarní hry. Podle věkového rozložení hráčů se nakonec soutěžilo ve třech kategorií. A jako vždy ty největší a nejurputnější boje probíhaly mezi těmi nejstaršími.

Po hodinových zápasech vyřazovacím způsobem jsme se nakonec docvrnkali až k bednovým postům ve všech kategoriích. A tak v kategorii 0 – 6 let se umístila na 3. místě Viktorka Kokinčáková, na druhém místě Filip Štěpánek a první místo získal Eda Duna. V kategorii 6 – 12 let se na třetí příčku docvrnkal Jirka Macháček, na druhé Matýsek Zíka a na místo první Jana Žižková. V kategorii 16 – x bronzovou příčku obsadil Josef Mráček, stříbrnou Jaroslav Zeman a zlato si vybojoval Josef Vondra. Všichni vítězové získali diplom, medaili a věcné dary. Ti co zrovna necvrnkali, se mohli zapojit do přichystaných soutěží o bonbóny a medaile, popřípadě se mohli podívat na výbavu služebního vozu městské policie. K dobrá náladě všech hrál dj Petr Puchar.

Dovolte mi touto cestou poděkovat především všem vám, kteří jste si přišli zacvrnkat i přes ne zrovna nejkrásnější jarní počasí. Dále pak sponzorům, Soně Kosové za zapůjčení hřiště, MP Dubí a všem spoluorganizátorům. Nezbývá než dodat, že již nyní se s vámi těšíme na shledanou na dalších akcích. A to ať třeba 1. května v oboře ve Mstišově při oslavě 1. máje, nebo 24. června na hřišti ZŠ Dubí 2 při dalším klání v pétanque, či na podzim 14.října na 14. ročníku lampionového průvodu.

Za organizátory – Tomáš Zíka, zastupitel města Dubí.