KSČM - Ústeckého kraje. KSČM - centrální.

4. PLES MDŽ V DUBÍ 6. 3. 2020

V Dubí se opět slavilo ve velkém…

              V pátek 6. 3. v Dubí pořádala MO KSČM v čele s Tomášem Zíkou v pořadí již 4. ples MDŽ.  Tentokráte se organizátoři rozhodli pro změnu místa, a tak se plesalo v Dubí Pozorce, v Lidovém domě – tedy kulturním domě města. A bylo opět nabito. Cca 145 prodaných lístků, množství účinkujících.

              U vchodu do sálu dostala každá žena z rukou Josefů – Mráčka a Vondry, rudý karafiát. Jménem pořadatele pak všechny přítomné přivítal a ženám k jejich svátku popřál předseda organizace Tomáš Zíka. Následovalo krásné předtančení dvojice Štěpánky Drobné a Honzy Benedikta a to ve standardních tancích.

              Pak už se svého umění jala kapela ALIBI a roztancovala celý sál. Těsně k 22 hodině byl Tomášem Zíkou za organizátory předán finanční dar dobrovolným hasičům města Dubí ve výši 3000,- Kč na sportovní rozvoj hasičské mládeže.

              Na plese nemohla chybět ani tombola. A jak jsme u nás v Dubí zvyklí, tak vlastně dvě. První klasická, kde se kupovaly losy, a orazítkované vyhrávaly. Nachystáno bylo 300 cen. A pak ta druhá – losovací. Z nevýherních lístků bylo losováno 15 cen. První tombolu měli, jako vždy, pevně ve svých rukou Maruška Struhová a Zdenička Vašková. Druhou tombolu losoval Tomáš Zíka za pomoci Petry Vaňkové a Květy Korytkové. Hlavní cenou slosování byla televize.

              Po tomto byl nachystán další kulturní program. Tentokráte skupina BOLLY Ladies, která předvedla taneční vystoupení na Italské retro hity. Nakonec do svého tancování zapojila děvčata většinu sálu a pro veliký úspěch své vystoupení musela zopakovat.

              Až do půlnoci je vystřídala naše tradiční a úžasná kapela ALIBI. A to už neseděl takřka nikdo a všichni se kroutili do rytmů písniček. Přesně ve 24 hodin se na sál vrátila děvčata z BOLLY Ladies se svým půlnočním vystoupením diodových motýlích tanců.

              Dovolím si říci, že se ples vydařil, a že se u nás v Dubí MDŽ opět slavilo ve velkém. To zejména díky suprovému týmu organizátorů, stejně tak jako laskavosti sponzorů, úžasnosti všech vystupujících, a v neposlední řadě díky všem, kteří náš ples MDŽ podpořili svojí účastí.

 

                     Za organizátory, tedy MO KSČM Dubí, Tomáš Zíka.