KSČM - Ústeckého kraje. KSČM - centrální.

PLES K MDŽ v DUBÍ 9. 3. 2019

Sobota 9. března se v Dubí nesla v duchu oslav svátku žen. Od 20:00 hodin se ve zdejším sále restaurace Věšák konal 3. ples k MDŽ pořádaný MO KSČM Dubí. V předsálí přivítal hosty s. Vondra, s. Felt a s. Zeman. Ženám předali rudý karafiát. K poslechu a hlavně k tanci hrála úžasná skupina ALIBI.
Ples byl bohatý i na kulturní program. O předtančení se postaral mládežnický taneční pár Štěpánka Drobná a Jan Benedikt z tanečního klubu Styl-Dance Teplice. Tento taneční pár reprezentoval náš kraj v roce 2018 jako nejlepší taneční pár Ústeckého kraje na Olympiádě dětí a mládeže. O druhý kulturní zážitek se postarala taneční skupina BOLLY Ladies z Teplic. Předvedli přítomným charleston. A nejen to, děvčata připravila i minikurz tohoto tance. A tak se bezmála tři desítky hostů zvedly ze židlí a vlnily se v rytmu jazzu dvacátých let. O půlnoční program se postarala Jana Stammová se svojí diodovou show.
Na plese nechyběla ani soutěž o ceny. Vlastně tradičně dvě. První klasická cca 240 cenami. Ta druhá – losovací, o 13 cen z nevýherních lístků první části soutěže. Nad soutěží ostřížím zrakem bděla s. Struhová a s. Vašková.
Celým večerem provázel – moderoval, předseda místní organizace Tomáš Zíka. Ten samozřejmě v úvodu popřál jménem organizátorů ženám k jejich svátku. Připomněl ale také organizované akce MO KSČM Dubí, ať už kuličkiády, 1. máje, pétanque i lampionové průvody. Závěrem plesu poděkoval všem za přízeň, jejich účast na akcích a pozval přítomné na další připravovanou akci, tedy 27.4. již 16. kuličkiádu v Dubí.
Ples se vydařil. V Dubí se slavilo opravdu ve velkém. V sále bylo přes 180 lidí. Domů se šlo až za kuropění. Všem se líbilo, takže MO KSČM již nyní spřádá plány na ten další – 4. ples k MDŽ.

Za organizátory plesu – Tomáš Zíka.