KSČM - Ústeckého kraje. KSČM - centrální.

VNĚJŠÍ PARLAMENTNÍ ČINNOST

V úterý 17. 5. jsem absolvoval poslanecký den v Trutnově. Byl jsem přijat u starosty města pana Adamce. Odpoledne jsem navštívil obec Kuks a měl jsem možnost prohlédnout si krásnou minigalerii s muzeem. Bylo chladno a trochu sychravo, ale den to byl příjemný, neboť jsem jej strávil s příjemnými a milými lidmi.

Ve středu 18. 5. ráno jsem byl na zahájení již 21. ročníku výstavy Natura Viva v Lysé nad Labem. Natura viva je jedinou každoroční odbornou výstavu tohoto typu v České republice, na níž se soustředí takřka všechny významné firmy podnikající v oborech myslivost, rybářství, včelařství a zahrádkářství. Spolupořadatelské svazy – Českomoravská myslivecká jednota, Český rybářský svaz a Český svaz včelařů – připravily pro letošní výstavu reprezentativní expozice, v nichž návštěvníky seznámí jak se svojí činností, tak i s řadou novinek, které jsou na úseku jejich působnosti aktuální. V komerční části výstavy si mohou návštěvníci na stáncích renomovaných výrobců a obchodníků koupit vše, co pro pobyt v přírodě a k vykonávání své záliby mohou potřebovat, a to i lovecké zbraně či rybářské náčiní.

21. 5. jsem se zúčastnil setkání antifašistů na Žalém (Semilsko).
Potkal jsem zde i místopředsedu ÚV KSČM Josefa Skálu , známé tváře semilských komunistů, např. Věru Pickovou, Jaroslava Houhu, Jaroslava Šprengra a další. Přijel i pravidelný účastník těchto setkání starosta Ralska a ostřílený krajský zastupitel Miloš Tita a příjemně jsem si pohovořil s jabloneckou T .Novákovou. Ve svém vystoupení jsem zde přednesl Výzvu účastníků Evropacampu 2016, jehož jsem byl 7. května v hotelu Ort u Sobotky též účasten.
                                     Ing. Jaromír Kohlíček, CSc.
                                             Poslanec EP