KSČM - Ústeckého kraje. KSČM - centrální.

     Co bude následovat po sankcích EU a USA proti RF a obráceně

Mgr. Bc.Bc. Ivo Látal  – možný scénář

               Pamatujeme si na povodně 2002. Jedna věc byla otřesná. To jak večer před povodní povodňový Igorek, čili Němec, tehdy primátor řekl, že povodeň se Praze vyhne. A nikdo od převratu nekontrolovali protiatomové kryty. Daleko předtím  Havel řekl, že se mají zrušit. On tehdy zešílel, ale to se přešlo. Zpět ke krytům. Dnes najednou jsou dobré. Řečeno slovo prý moderátora, tedy budoucí generálního ředitele ČT ( usiluje  o to), nějaké ferrum se  to jmenuje, tedy Železný, jak komentoval olympiádu v ČLR vždy říkal v totalitní a komunistické Číně. Parafráze v totalitním a komunistickém Československu. Ten blb neví za prvé, že komunismus nikde na světě nebyl a pak on vystudoval jako řada jiných zadarmo. A tehdy jsme měli armádu a jasně i protiatomové kryty. Najednou se dnes hodí, ale máme žoldáky, nikoli vlastní armádu.

První věc zaměňuje se příčina a následek. Ano, jsem proti válce, je to otřesné, byl jsem v Bělehradě v r. 99 po bombardování. Tak vím  jak to asi vypadá dnes na Ukrajině.. Ale to podstatné. Neválčí se náhodou na UK již 8 let? Jasně, že ano. Čím to začalo. Tím, že USA rozpoutaly válku proti RF, tedy obklíčení. Začátek je válka v Jugoslávii, pak Irán, Afganistan atd. Proč? Protože chtěly ropu od Kaspiku. A začal Majdan. Dodnes nejsou objasněny a to se nikdy neobjasní ty vraždy v Oděse. Že na UK šly USA nepřímo bez souhlasu RB OSN to je v  pořádku, rovněž tak do Jugoslávie. Ale, že se RF brání, byť takto  to je křiku.

  • Pokud jde o sankce. Jasně, jsem pro. Ale z jiného důvodu. Protože ty sankce proti RF se obrátí proti těm kdo je vyvolaly, tedy EU a USA. Navíc USA bojují proti EU, chtějí ji zničit, aby ovládly Evropu. A pak také bojují proti ČLR, protože ta jde ekonomicky nahoru a to přeci USA nemohu potřebovat. Jasně zavřeme Nord Stream 2, USA to jasně vadí. V čem je rozdíl? Za plyn, který je čistý platíme RF 8 Kč/ metr krychlový, USA za špinavý nekvalitní plyn budeme platit 20 Kč, čili dvakrát tolik. RF udělá protisankce. A ty a to co EU udělala se obrátí proti občanům EU. Už teď je to znát. Nejen elektrika, plyn, ale benzín a ten půjde nahoru, počítám za pár dnů k 50,- Kč/litr, možná ještě víc.  Jasně, vědci, kultura utrpí, že nebudeme mít dirigenty vědce z RF. Český VW z  Boleslavi, tedy bývalá Škodovka (je německá) ukončil kontrakty v RF. Fajn, hned tam nastoupí jiné země. A tedy Škoda bude propouštět  Čili se zvýší nezaměstnanost. Letecká doprava, ano jsem pro bezletové zóny. Hotely dnes neubytují občany RF a Běloruska když ano tak  musí podepsat prohlášení, že nesouhlasí s invazí, jak to nazývají. To hotel si nesmí dovolit, je to protiústavní. Čili přijdou o klienty, lázně to samé. A jistě pak budou chtít kompenzace. Za co, proč? Ani korunu bych jim nedal. Neumíš podnikat, tak to nedělej, že jsi zkrachoval Tvůj problém. Proč by měl se starat stát. Jsi soukromník tak co?  Další věc. Najednou v pátek Gazdík řekl, že je šikana  ruských dětí ve škole? To  objevil Ameriku? Bylo naprosto jasné od počátku, že to nastane a teď honem vydali pokyn jak to řešit. Další věc. Jak s dětmi hovořit o válce. Ten problém války se táhne 8 let, tak to ministerstvo je na jiné planetě nebo chrápe, že nic za 8 let nevymysleli?

       Na netu koluje obrázek na jedné straně vlajka UK  na tanku UK a hned  druhý tank  a tam je hákový kříž jako vlajka ? Není UK  náhodou fašistický stát ? Třeba  Krpálek si nepůjde pro vyznamenání. Fandil jsem mu, ale když to řekl tak u mne skončil. Slavný Dominátor, jak se vyjádřil o Ovečkinovi? Taky takový inteligent. Navíc jsem  kdysi a Ty také vyrůstal na písničkách Zagorové. Vážil jsem si ji, měl jsem ji rád, chodil jsem na koncerty. Ale to co řekla loni po volbách, když dostala ten syndrom tak u mě skončila. A pak ona taky, zrovna tak jako Vondráčková neví kdy skončit. V tomto směru Mišíka st. jsem moc nemusel, ale on sám uznal a to je mi líto víc, že už koncert dělat nebude, protože je na tom zdravotně zle. Jistě, odbočil jsem. Ale záměrně.

  • K sankcím. Budeme dovážet železnou rudu, kobalt, zinek a další věci ale podstatně dráž než dosud z RF. Odbočka. OKD se zrušily, prý uhlí není potřeba. Ano, najednou dovážíme z Austrálie, ale za kolik? A Bakala vyhodil horníky z práce.Ty zbraně jak jsme darovali UK. To je trik, ale to se neřekne. Jde o starou techniku, zrovna tak jako tuším z SRN rakety Strela, také nepoužitelné. To přiznávají sami Němci. My jsme naopak rádi, že se toho zbavíme, protože dostaneme, tedy koupíme za „levné peníze“ nové moderní zbraně.
  • Fialka zapomněl na jednu věc, jako tehdy bláto. Tedy Fiala a Blatný co byl ministr zdravotnictví. Blatný zapomněl, že lékaři budou unaveni a budou potřebovat psychology, těch je nedostatek. A dnes je ten samý problém. Jak to skončí, ale ono už i teď budou mít psychologové hrozně práce. Musí se řešit trauma z války jednak těch lidí z UK, jednak našich. Ale taková Pekari Adamová, Bartoš, Kolínský Osteraich, tedy Rakušan, Válek, Lankšádlová, Fialka a další ti problémy mít nebudou, protože mají válečnické choutky.  Osobně bych přes herce Vyskočila (syn má autodopravu- autobusy  někde na severu) požádal o několik autobusů a celou vládu, celou Sněmovnu a Senát bych posadil tam a odvezl do bojů na UK. A takový Lipavský nebyl na vojně a silně pochybuji, že by unesl plnou polní. A že by tam zařvali, no a co? Vyvolávají davovou psychózu na válku, tak ať tam jdou bojovat a jdou příkladem. Představuji si,  že třeba Černochová, Bartoš, Lipavský, Rakušan se mohou držet za ruce a být vedle sebe a bojovat. Jasně že odsuzuji válečný konflikt, ale chce to si dát do souvislostí. Nejen politických, ale i ekonomických a samozřejmě právních.
  • Další problém je vypínání webů. Za prvé to může udělat jen vláda nebo soud. A ne nějaká soukromá firma. A jasně, že v tom vypínání jede i ten, prý se jmenuje Koudelka, to je jistě utajené jméno a jeho boys z BIS.  Za druhé  čl. 17 odst.3  LZPS jasně říká, že cenzura se zakazuje. Není toto vypnutí náhodou porušení tohoto článku?
  • Korunu dvacet tomu nasadili dva lidé. První soudruh, pak přítel dnes Bůh ví co nějaký Rychetský. Prý předseda třetí komor Parlamentu, tedy ÚS. První krok co udělal bylo, že kdsi napsal a prosadil jako ministr spravedlnosti a předseda legislativní rady vlády volební zákon. Loni svoji práci vlastně zničil. On jako soudce má být nestranný, apolitický. A teď papouškuje  o situaci na UK. Mimochodem když byl jmenován on a Křeček jako veřejný ochránce práv tak jsme doma řekli, že díky věku spíš by měli vartovat na Olšanech, než jít do těch funkcí.  A druhý  inteligent, tedy kdysi soudruh, dnes nevím co, prostě pan Stříž. On vykládá právo jako Nejvyšší státní zástupce? Co to je za nesmysl Právo přeci vykládá soud, nikoli  státní zastupitelství. A on má být také apolitický. Samozřejmě, že není. A budu obdivovat st. zástupce a soudce  kteří budou soudit  lidi za jiné názory. Prostě politika do práva nepatří, nemá tam co dělat. A pak jasně Ústava říká, že jedna moc se nesmí plést do druhé. A tady je to jasné jako facka, že soudní moc se plete do výkonné moci.

Zvláštní  je, že lidi, kteří bojovali na straně RF posíláme do vězení, ale teď honem Fialka se Zemanem řekli, že lidi bojující za UK tam nepůjdou. To se měří stejným metrem? Samozřejmě, že ne.

Ještě k těm cenám benzínu. Jasně on půjde nahoru, ale bude se zdražovat vše, nejen elektrika, plyn, ale i potraviny a to bude pěkně raketově. Toho se děsím. Ale 62 % občanů voličů chtělo změnu, tak proč ne. Nicméně je fakt, že to odneseme my všichni.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *